O projektu

Česko-slovenský projekt KohoVolit.eu je zcela nekomerční (tj. zaplacený z vlastního volného času i peněz) a politicky nezávislý. Jedinou odměnou je nám počet lidí, kteří si tento projekt vyzkoušejí, dejte vědět svým známým, které by to mohlo zajímat.

Chtěli byste rozšíření na hlasování v některém krajském zastupitelstvu? Nebo na některé radnici? Otevíráme tento projekt pro zájemce, kteří by se chtěli věnovat hlasování i u jiných zvolených zástupců, než které pokrýváme nyní – tj. nyní Sněmovna a Senát v ČR. Nebo máte jiný nápad? Dejte nám vědět.

 
A dejte nám vědět, co si o projektu myslíte.
Vyjádřit se můžete také v našem fóru.

Autoři

 
Mgr. Michal Škop, PhD.

Celý projekt vymyslel a přesvědčil Jara, že to stojí za to. Vybral hlasování. Při studiu na MFF UK a PřF UK pracoval jako analytik ve společnosti StatSoft CR. Poslední roky cestoval po Latinské Americe jako jeden z 10 dragons.

 
Mgr. Jaroslav Semančík

Nechal sa presvedčiť Michalom, že to stojí za to a celý web naprogramoval. V súčasnosti pracuje ako IT konzultant v spoločnosti Globtech v Prahe. Rád sa podieľa na realizácii dobrých nápadov a veľkých myšlienok.

Bc. Jana Kubíková

Druhá členka 10 dragons na cestách Latinskou Amerikou, předtím analytička společnosti StatSoft CR. Připravila adresy poslanců, když se rozhodla jim sama napsat. Bedlivě dohlíží na všechny práce na projektu.

Odkazy

Všechny osobní údaje poslanců a senátorů, jejich hlasování a členství jsou z oficiálních stránek Poslanecké sněmovny Parlamentu a Senátu. Při přípravě webu jsme dále použili informace mj. z webů:

Jiné nezávislé projekty